خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

نکاتی از این روزها

  * 29 اردیبهشت 1395 ( 18 می 2016 ) ساعت 17:30 به وقت ترکیه کارنامه ها آنلاین شد.اساتید، نمره نهایی رو جدا جدا اعلام نمی کنن. نمره های میانترم و homework ها و quiz ها و presentation ها جدا جدا اعلام می شه اما نمره های نهایی رو اساتید باید در یک روز و ساعت و زمان مشخصی به صورت همزمان ثبت نهایی کنن. ( در این صورت هیچ دانشجویی نمی تونه بره به استاد بگه مثلا من نمره فلان درسم خوب شده شما این رو هم زیاد بده. یا مثلا مشروط می شم نمره بدید. ) خلاصه که وقتی تو راه ایران بودم کارنامه ترمم آنلاین شد. اینم قسمتی از کارنامه ترم دومم که سپری شد. 

  *  هفته قبل، بعد از جلسه گروه، استاد راهنمام باهام صحبت کرد. از کارنامه این ترمم هم راضی بود و قرار شد خودم رو برای امتحان جامع دکتری ( کتبی و شفاهی )  آماده کنم. یک امتحان مهم و حیاتی از دروس لیسانس و ارشد و دکتری. مرحله دیگه ای شروع شد.  

   

  * وقتی ایران بودیم، سفارش دادیم از تبریز واسمون شیرینی قرابیه ( اینجا ) آوردند. یه بسته کوچیک واسه استادمون و یه بسته بزرگتر رو واسه جلسه گروهمون. ( البته به جز شیرینی واسه استادمون زعفران هم هدیه دادیم که کلی تشکر کرد. )در جلسه هفتگی گروهمون هم شیرینی بزرگتر رو بردیم و همه اعضا گروه، کلی ذوق کرده و نوش جان نمودند.

  عکس از اینجا      https://rasekhoon.net/forum/post/show/1099767/2381072/

   

  * بعد از اومدنم به آنکار اصلا رانندگی نکرده بودم. یعنی 813 روز. در هفت روزی که ایران بودم با کمال تعجب دیدم اصلا رانندگی یادم نرفته و خیلی راحت تونستم رانندگی کنم و تنها مشکلم، تغییرات اساسی بعضی خیابونها تو شهرم ( ارومیه ) بود. ترافیک خیلی خیلی زیاد بود. رانندگی ها هم که ناجور. انگار یه عده آدم عصبانی و عجول با هم دارند مسابقه میدند. 

   

  *فروشنده ها و کارمندهای بانک هم همه عصبانی! ( انگشت شمار خوش اخلاق هم پیدا می شد ) یاد کارمندهای بانک و فروشنده های آنکارا افتادم که چقدر با حوصله و با لبخند و آروم با آدم صحبت می کنند!  

   

  * بعضی از آدمها اصلا تغییر نکرده بودند. یعنی زبون تند و نیش و کنایه هاشون همچنان پابرجا بود. تعارفات، تشریفات، اسراف و چشم و همچشمی ها ادامه داشت. شایعه پراکنی های عجیب غریب برخی درمورد من و همکلاسی در همون یک هفته وجود داشت.  دخالت کردنها در مسائل شخصی و نظر دادنها در هر موضوعی همچنان ادامه داشت.

  که همه اینها خیلی آزار دهنده هست.

   

  * حالا من حرفهای خاله زنکی و ... اینجا نمی نویسم دلیل بر این نیست که اصلا در زندگیم نبوده و نیست. در واقع منم مثل بقیه از اینجور مسائل در زندگیم دارم اما سعی می کنم زیاد اهمیت ندم. ( گاها برخی خواننده ها  فکر می کنند زندگیم همیشه گل و بلبل بوده و به دور از هر گونه ناراحتی زندگی کردم. ) 

   

  خدایا شکرت...


  این مطلب تا کنون 12 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : نمره ,رانندگی ,خیلی ,اصلا ,کارنامه ,زندگیم ,ادامه داشت ,کارمندهای بانک ,اصلا رانندگی ,واسه استادمون ,ایران بودم ,
  نکاتی از این روزها

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر